Kontakt

CENTRALA PŁOCK
09-407 Płock
ul. Otolińska 25a
Tel./Fax: 024 268 30 16 do 18
Tel.: 024 268 54 64
biuro.plock@wektra.com.pl

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 7.00-17.00
Sobota: 7.00-14.00


Dyrekcja
Marek Brzozowski Właściciel   marek.brzozowski@wektra.com.pl
Bogdan Brzozowski Dyrektor 602 554 195 bogdan.brzozowski@wektra.com.pl
Renata Gawrońska Dyrektor Finansowy 604 516 170 renata.gawronska@wektra.com.pl
Handel - Materiały Budowlane
Marek Chądzyński Kierownik ds. sprzedaży 604 977 208 marek.chadzynski@wektra.com.pl
Marta Kokoszkiewicz cement, wapno 602 519 881 marta.kokoszkiewicz@wektra.com.pl
Edyta Gorgolewska chemia budowlana, gipsy, sucha zabudowa wnętrz, farby 606 338 235 edyta.gorgolewska@wektra.com.pl
Marek Chądzyński 604 977 208 marek.chadzynski@wektra.com.pl
Elżbieta Kozłowska izolacje wodochronne i termiczne, okna, drzwi, wyroby stalowe, folie 606 938 092 elzbieta.kozlowska@wektra.com.pl
Anna Olkucka 608 890 238 anna.olkucka@wektra.com.pl
Alina Łupińska dachy, rynny, systemy kominowe 698 689 073 alina.lupinska@wektra.com.pl
Rafał Wakrzyński 604 478 778 rafal.wakrzynski@wektra.com.pl
Agnieszka Krakowiak materiały konstrukcyjne, cegły i płytki elewacyjne, kostka brukowa, bruk klinkierowy, pustaki szklane 606 803 669 agnieszka.krakowiak@wektra.com.pl
Małgorzata Gruszewska 606 392 781 malgorzata.gruszewska@wektra.com.pl
Izabela Sendal 600 361 016 izabela.sendal@wektra.com.pl
Transport
Krzysztof Michalak Kierownik Transportu 604 599 538 krzysztof.michalak@wektra.com.pl
Radosław Kraśniewski Spedytor 606 783 439 radoslaw.krasniewski@wektra.com.pl
Mapka dojazdu
 

ODDZIAŁ CIECHANÓW
06-400 Ciechanów
ul. Mławska 1
Tel./Fax: 023 673 54 60
Tel.: 023 673 75 33
biuro.ciechanow@wektra.com.pl

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 7.30-16.30
Sobota: 7.00-13.00


Sława Chądzyńska Kierownik 608 510 159 slawa.chadzynska@wektra.com.pl
Grzegorz Konarski Handlowiec   grzegorz.konarski@wektra.com.pl
Adam Muziński adam.muzinski@wektra.com.pl
Mapka dojazdu
 

ODDZIAŁ WŁOCŁAWEK
87-800 Włocławek
ul. Toruńska 143
Tel./Fax: 054 236 90 39
biuro.wloclawek@wektra.com.pl

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 7.00-17.00
Sobota: 7.00-13.00


Małgorzata Cierpisz Kierownik 602-487-558 malgorzata.cierpisz@wektra.com.pl
Beata Piasecka-Ryczkowska Handlowiec 602-487-655 beata.piasecka@wektra.com.pl
Hubert Sujka 602-795-170 hubert.sujka@wektra.com.pl
Mapka dojazdu
 

ODDZIAŁ KUTNO
99-300 Kutno
ul. Wygoda 3
Tel./Fax: 024 254 78 38
biuro.kutno@wektra.com.pl

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 7.00-17.00
Sobota: 7.00-13.00


Karolina Stankiewicz Kierownik 662-164-102 karolina.stankiewicz@wektra.com.pl
Mapka dojazdu
 

ODDZIAŁ MASZEWO
09-400 Płock
Maszewo Duże 1L
Tel.: 024 367 54 70
Fax: 024 367 54 74
biuro.maszewo@wektra.com.pl

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 7.00-17.00
Sobota: 7.00-13.00


Rafał Gruszewski Handlowiec 600-252-258 rafal.gruszewski@wektra.com.pl
Piotr Durma 606-936-853 piotr.durma@wektra.com.pl
Marta Sobiesiak 696-456-112 marta.sobiesiak@wektra.com.pl
Mapka dojazdu